Členstvo v Škole Tradingu

Mesačné členstvo je určené pre všetkých, ktorí chcú vytažiť zo svojho tradingu maximum a potrebujú aj pravidelné konzultácie ohľadom ich obchodovania, poprípade chcú dostávať kvalitný analytický materiál.

Pár slov o našom členstve

Prečo sa oplatí byť členom?

 • 1
  Pravidelný mentoring a konzultácie
  Pravidelným mentoringom a konzultáciami zvyšujete svoje šance na úspech pri obchodovaní. Mali ste stratový mesiac, neviete prečo bol na trhoch silný pohyb, alebo si neviete rady s inými vecami? S našim členstvom môžete všetky tieto problémy odstrániť vďaka praivdelnému mentoringu.
 • 2
  Technické analýzy a TOP Trades
  Náš analytický tím pre vás vytvára pravidelné video technické analýzy, ako aj top tri obchodné scenáre (na mesačnej báze). Vždy ste tak v obraze a viete, aká je aktuálna situácia na finančných trhoch, čo vám umožní byť pripravený na možné obchodné príležitosti.
 • 3
  Webináre
  Naši experti pre vás budú pripravovať pravidelné webináre, kde sa dozviete viac informácii o aktuálnom dianí na finančných trhoch, čo nás čaká a aký to môže mať dopad na jednotlivé aktíva. Webináre sa konajú tri krát do mesiaca a môžete sa počas nich pýtať otázky, čo vás zaujíma na prezentovanú tému.

Využívajte Školu Tradingu naplno a staňte sa plnohodnotným členom!

Ak ste si zakúpili kurz Školy Tradingu, máte nárok na mesačné pokročilé členstvo
ZADARMO

Základné členstvo
27 EUR
Mesačne
Základné členstvo obsahuje 10% zľavu na platené semináre a prístup k základným službám.
1 hodina mentoringu
Videá s technickými analýzami*
Pokročilé členstvo
42 EUR
37 EUR
Mesačne
Pokročilé členstvo obsahuje 20% zľavu na platené semináre a prístup k pokročilým službám.
1 hodina mentoringu
Videá s technickými analýzami*
Top príležitosti každý mesiac**

* Videá s technickými analýzami hlavných trhov (FX, komodity, indexy) sú poskytované každý pondelok a stredu.
** Top obchodné príležitosti pripravujeme koncom každého mesiaca a zahŕňajú tri najlepšie obchodné príležitosti na ďalší mesiac.
*** Webináre robíme tri krát mesačne a venujú sa aktuálnej situácii na finančných trhoch, pričom trvajú cca 45 min.